Grupy >> Fundacja im. Tymoteusza Karpowicza >> Forum >> 10 grudnia. Literackie zamknięcie roku w Tajnych Kompletach
Autor Wypowiedź
Będzie wino!


SZCZEGÓŁÓWY PROGRAM:
17:00 Prezentacja 34 nr Magazyn Materiałów Literackich Cegła
17:30 Ewa Jarocka , Ewa Olejarz
18:00 Aleksander Wenglasz
18:30 Andrzej Niewiadomski, Kamil Zając, Pjotr Janicky , Grzegorz Hetman
19:30 Silvester Lavrik
Antek Wajda 17:00 - 18:30 Podpisuje Kalendarz Chaosu 2017 z rysunkami Antka Wajdy i przepowiada przyszłość.

10 grudnia we wiadomej księgarni odbędzie się tajne spotkanie na szczycie: z okazji 127 rocznicy opatentowania pierwszego wiecznego pióra przez George'a Stafforda Parkera, 115 rocznicy pierwszego wręczenia Nagrody Nobla oraz dla uczczenia bądź przeoczenia tegorocznej gali tejże, a także z okazji przypadającego na ten dzień Międzynarodowego Dnia Praw Zwierząt, w Tajnych Kompletach spotkają się miłujący zwierzęta koledzy-laureaci po piórze.
Prozaicy Silvester Lavrik i Aleksander Wenglasz oraz poeci/poetki Grzegorz Hetman, Piotr Janicki, Ewa Jarocka, Andrzej Niewiadomski, Ewa Olejarz pod honorowym przywództwem Kamila Zająca zaprezentują premierowe (bądź nadchodzące) książki opublikowane przez Fundację im. Tymoteusza Karpowicza.
Zgodnie z tematem spotkania, wśród autorów znajdują się laureaci nagród literackich, czasem używający jeśli nie pióra, to z pewnością długopisu, i nie unikający w swojej twórczości wątków zwierzęcych. Im również poświęcona zostanie część spotkania.
W tym roku ukazały się już tomiki Ewy Olejarz "Wszystko jest inaczej" i "'Nie ma dobrych ludzi" Ewy" Jarockiej, "Putzlaga i inne wiersze" Grzegorza Hertmana, "13 sztuk" Piotra Janickiego, powieść Silvestra Lavrika "ZU"; do końca roku ukażą się książka poetycka Kamila Zająca oraz "Zdjęcie inaczej zabić"Aleksandra Wenglasza.
Dodatkowo zaprezentujemy 35 nr Magazynu Materiałów Literackich Cegła "Cegła hotelowa skarg i zażaleń", a Antek Wajda podpisywać będzie Kalendarze Chaosu 2017, jak również może przepowiadać przyszłość.
Grubo!
Spotkanie poprowadzi Jacek Bierut - zaczniemy w sobotę o 18.00 w tajnej księgarni. Co do końca - to się okaże. Zapraszamy!


Wszystkie nasze książki w dniu imprezy po 5 zł!!!!!!
Książki serii Tajne Komplety można zamawiać on-line:
http://tajnekomplety.osdw.pl/oferta/Wydawnictwa-Tajnych-Kompletow,27,!s30f1?per_page=30&
lub w księgarni Tajne Komplety. Księgarnia partnerska Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

06 grudnia 2016, 08:01:28
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się